Ukrainian

Breadcrumbs


Ми в соцмережах


Facebook


Среда, 13 Февраль 2013 13:12

Фарби для дітей


 

Думаєте, чим зайняти дитину в похмурий день, та ще з користю для його розвитку? Малювання фарбами дуже сподобається дітям.

Про користь малювання для дітей знають всі без винятку мами. Наносити акварель або гуаш на папір дітям дуже подобається.

І тим цікавіше, якщо фарби незвичайні.

Під час цього чарівного дійства працюють дотик і окомір дитини, активно розвивається дрібна моторика рук, розвиваються творче мислення, увагу і навіть координація.

Тому, щоб не втрачати часу дарма, з дитинства привчайте дитину до художнього процесу.

І обов'язково купуйте йому «правильні» фарби.

    

Пальчикові фарби для дітей

Якщо згадати наше з вами дитинство, то малювання пальцем з фарбою розцінювалося швидше як пустощі. Однак приносило величезне задоволення. Зараз бажання дітей виповнилося, і малювати пальцями зовсім не соромно. Адже для цього є спеціальні пальчикові фарби. Дитина занурює пальчик в вподобану йому фарбу і творить.
Пальчикові фарби для дітей бувають різними і випускаються в наборах по 4-8 кольорів.

Найпопулярніші - пальчикові фарби гелиевой консистенції. Їх діти люблять найбільше. Вони прекрасно лягають на папір і не сушать шкіри рук. До всіх іншого, до складу пальчикових фарб для дітей входить спеціальна гірка добавка, звичайно ж, не шкідлива. Це робиться для того щоб дитина не облизував пальчики.
Крім гелієвих фарб для дітей в продажу є гуаш для малювання руками, а також пальчикові фарби в тубах.

 

Дитячі фарби для ванни

Купатися і малювати - мрія вашого юного художника. І здійснити її не буде складно. Спеціальні дитячі фарби для ванної дозволять дитині малювати на бортику ванній, сидячи у воді, або на кахельній поверхні стіни. Купити набір фарб для купання можна майже в кожному дитячому магазині. У набір зазвичай входить декілька баночок фарб, пензлики, забавні штампики для фарб і мочалки-рукавиці, які допомагають легко прати малюнки, звільняючи поверхню для нових шедеврів. А ще дитячі фарби для ванни дуже приємно пахнуть.

 

Вітражні фарби для дітей

Не варто думати, що малювання вітражними фарбами не під силу вашій дитині. Він з цікавістю впорається із завданням. Адже в спеціальному наборі є все необхідне для створення вітража: акрилові фарби, пензлик і самоклеящийся трафарет-вітраж. Вам залишиться тільки подивуватися результатами юного художника, похвалити і допомогти відмити руки.

 

Розпис фарбами для дітей

Декоративний розпис - творчий і захоплюючий процес. Посуд або домашні дрібниці можуть стати дуже гарними, якщо їх розписати своїми руками. За допомогою наборів для творчості «Роби з мамою» дитина з легкістю створить свій унікальний малюнок на керамічній тарілці, наприклад. У дитячий комплект для розпису входить, пензлик, спеціальні фарби і керамічна тарілка. Фарби наносять на керамічну поверхню і закріплюються в розігрітій духовці або мікрохвильовій печі. Всі процеси, крім запікання робить сама дитина. Ну а мамі дістанеться захоплююча і почесна роль творчого керівника справжньою художньою майстернею.