Ukrainian

Breadcrumbs


Ми в соцмережах


Facebook


Набір до школи

Київська дитяча музична школа №14 імені Д. Кабалевського  проводить прослуховування учнів на новий 2023 навчальний рік на відділи: 

 
фортепіаний, струнно-смичковий, вокально-хоровий, духових та ударних інструментів, народних інструментів,
а також в класи циркового та образотворчого мистецтв. 
 
Пропонується навчання на інструментах: фортепіано, синтезатор, скрипка, альт, віолончель, контрабас, кларнет, флейта, труба, туба, тромбон. валторна, саксофон, ксилофон, ударні, баян, акордеон, бандура, домра, балалайка, гітара, блок-флейта, цимбали, а також в класах академічного, народного та естрадного   вокалу. 
 
В школі функціонують оркестр народних  інструментів, хори, різноманітні ансамблі, групи естетичного виховання для дорослих, підготовча група для малюків (від 5 років)
 
Для вступу в школу необхідно пройти вступний іспит (перевірка наявності у дитини музичного слуху, ритму та пам'яті). 
 
 
До іспитів долучаються діти за заявою батьків, до якої додається довідка про стан здоров'я (відсутність інфекційних захворювань) та копія свідоцтва про народження.  Кількість бюджетних місць обмежена, але є можливість навчатися на засадах самоокупності для дорослих любого віку і дітей починаючи з 5 років.
 
Оплата за навчання визначається на 1 вересня кожного навчального року.
  

31 серпня о 14.00 всі зараховані за результатами прослуховувань учні  запрошуються на зустріч з викладачами для складання розкладу занять.

 


Довідки за телефонами (044)497-72-08,  (044) 497-80-02,  (044) 497-80-67
.