Ukrainian

Breadcrumbs


Ми в соцмережах


Facebook


Суббота, 20 Апрель 2019 00:00

19-20 квітня 2019 року в місті Києві відбувся ХХ Міжнародний фестиваль-конкурс "Квітуча Україна"

19-20 квітня 2019 року в місті Києві відбувся ХХ Міжнародний фестиваль-конкурс "Квітуча Україна".

  • Ансамбль бандуристів "Відрада"     -   I місце

Керівники   -  Грабовська Л.В. та Соловйова О.А.

  •  Вокальний дует викладачів школи у складі:     -   I місце

           - Дунаєвої Юлії Сергіївни та
           - Коваль Марії Валеріївни

Концертмейстер   -  Ткаченко Н.В.

  • Овчаров Іван (вокал)     -   I місце

Клас викладача   -  Братущик І.М.

  • Нечипорук Віталіна (вокал, 2 клас)     -   I місце

Клас викладача   -  Дунаєвої Ю.С.

Концертмейстер  -  Ткаченко Н.В.

  • Браславська Ангеліна (вокал, 2 клас)     -   I місце

Клас викладача   -  Коваль М.В.

Концертмейстер  -  Ткаченко Н.В.

  • Іванова Вероніка (вокал, 2 клас)     -   I місце
  • Сьомченко Юлія (вокал, 6 клас)      -   II місце
  • Стойко Єкатерина (вокал, 2 клас)      -   II місце

Клас викладача   -  Риженко Л.В.

Концертмейстер  -  Рядкова В.В.

  • Костенко Іван (вокал, 1 клас)     -   IІ місце

Клас викладача   -  Третяк Н.О.

  • Куліш Олеся (вокал)                          -   II місце
  • Нечипорук Валентина (вокал)         -   IIІ місце
  • Лобур Іван (вокал)      -   IIІ місце

Клас викладача   -  Коваль М.В.

Концертмейстер  -  Ткаченко Н.В.

  • Прийма Олександр (вокал, 2 клас)      -   IIІ місце

Клас викладача   -  Риженко Л.В.

Концертмейстер  -  Рядкова В.В.

 

  • Данік Ілай (вокал, 2 клас)           -   IІІ місце
  • Коваль Ольга (вокал, 1 клас)      -   IIІ місце
  • Вокальний дует учениць 1 класу (вокал, 2 клас)      -   IIІ місце           

           Коваль Ольга та Ткаченко Рада

Клас викладача   -  Дунаєвої Ю.С.

Концертмейстер  -  Ткаченко Н.В.

Учні класу образотворчого мистецтва:

  • Куліш Олеся       -   I місце
  • Хома Соломія     -   I місце
  • Лелюх Софія      -   I місце
  • Лисенко Софія      -   I місце
  • Борисова Поліна      -   I місце
  • Деннер Маргарита      -   IІ місце
  • Похила Олександра      -   IІ місце
  • Поліщук Влада      -   ІІ місце
  • Ярошенко Мар'яна      -   IІ місце
  • Мякиньких Марія      -   IІ місце
  • Лемешев Кирило      -   IІ місце
  • Назаренко Даша      -   IІІ місце
  • Федорова Ксенія      -   IІІ місце
  • Кріт Маргарита      -   IІІ місце
  • Кучеренко Уляна      -   IІІ місце