Досягнення

Просмотров: 4550

Лауреат Всеукраїнських конкурсів, переможець міських фестивалів та конкурсів, постійний учасник концертів Київської дитячрої філармонії ансамбль бандуристок "Відрада"

Керівники - О. А. Соловйова та
Л. В. Грабовська

Лауреат Всеукраїнських конкурсів, переможець міських фестивалів та конкурсів, постійний учасник концертів Київської дитячої філармонії ансамбль балалаєчників.

Керівник - О.М. Віниченко

 

 

 


 

Лауреат Всеукраїнських конкурсів, переможець міських фестивалів та конкурсів, постійний учасник концертів Київської дитячої філармонії ансамбль  "Чемериця" 

Керівник - І.В. Візнюк

 Лауреат Всеукраїнських та міських конкурсів випускник школи Борис Балабанов.

Клас викладача Віниченко О.М.

Концертмейстер - Канке М.В.

 

 

   

Лауреат Всеукраїньских, переможець міських та регіональних конкурсів Тетяна Моторна

Класс викладача Віниченко О.М.

 Переможець міських джазових конкурсів, юний композитор, випускник школи Артем Кузьменков

Класс викладача Сечень Н.А.

 
 

 Переможець міських конкурсів - дует скрипалів у складі лауреата Міжнародного конкурса

 Олексія Сеченя та Олександра Гончарука (випускники школи)

Клас викладача О.О. Юрченко

Коцертмейстер - О.А. Карпенко

 Лауреат Всеукраїнських та міських конкурсів, випускник школи Олексій Сечень

Клас викладача Юрченко О.О.

Концертмейстер - Карпенко О.А.

 

 

 

 

 

Піаніст, соліст Національної філармонії України, лауреат ХХІ загальнонаціональної програми "Людина року -2016"
в номінації "Митець року",
  лауреат численних міжнародних
 фестивалів та конкурсів,
випускник школи -

Антоній Баришевський

 

 

Викладач - заслужений працівник культури України

Донська Р. С.

Лауреат Всеукраїнських та міських конкурсів, випускниця школи Олена Лукащук.

Клас викладача Юрченко О. О.

Концертмейстер - Канке М. В.

 
 

      Лауреат міських та  регіональних конкурсів,         випускниця школи Ліза Гуца.

      Клас викладача Соловйової О.А.

Лауреат Міжнародного, Всеукраїнських та міських конкурсів, випускник школи Андрій Турянський.

Клас заслуженого працівника культури України                    Троценко В.М.

 

 
   Лауреати Всеукраїнських та міських конкурсів - дует баяністів у складі випускників школи: Андрія Турянського та Богдана Гращенко. 

Викладачі:

Візнюк І. В.

та заслужений працівник культури України 

Троценко В.М.

Лауреати Всеукраїнських конкурсів - інструментальне тріо у складі випускниць школи Анни Бугай,
Бурлаки Валерії та 
Тетяни Задорожної.

Викладачі: Сечень Н.А. та Юрченко О.О.

 
 

Лауреат Міжнародного, Всеукраїнських та міських конкурсів, випускник школи
 Богдан Гращенко.

Клас викладача Візнюк І.В.

Лауреат Міжнародних, Всеукраїнських
та міських конкурсів, випускниця школи

Тетяна Задорожна

Клас викладача Юрченко О.О.

 
 

Лауреат Міжнародних, Всеукраїнських
та міських конкурсів випускниця школи
Бурлака Валерія

Клас викладача Юрченко О.О.

Дипломант Міжнародних,
лауреат Всеукраїнських та міських
конкурсів, випускниця школи Гращенко Марія

Клас викладача Мазун І.А.

 
 

Лауреат Міжнародних, Всеукраїнських, регіональних
та міських конкурсів, володар Гран-прі 
Київського конкурсу юних піаністів
ім. В.Пухальського

Олексій Канке

Викладачі Ткаченко І.М. та 
заслужений працівник культури Гриднєва Н.В.

Лауреат Всеукраїнських, регіональних та міських конкурсів (фортепиано) та Київського конкурсу юних піаністів ім. В.Пухальського,
лауреат міжнародного конкурсу циркового мистецтва
лауреат конкурсу театрального мистецтва,
присвяченого пам'яти М.Гоголя
 Грабовська Тетяна

Викладачі  Канке Я.В. та Соболєв Ю.О.

 
 

Дипломант Міжнародних, лауреат Всеукраїнських
та міських конкусів  Масюк Марія

Клас викладача Шанскової Л.В.

Лауреат Всеукраїнських та міськихі
 Примаченко Ольга

Клас викладача Канке Я.В.

 
 

Лауреат Всеукраїнських та міських конкурсів
 Самодід Іван

Клас викладача Візнюк І.В.

Лауреат Всеукраїнських та міських конкурсів
 Дідковський Андрій

Клас викладача Кулик Л.О.

 
 

Лауреати міського конкурсу "Консонанс"
інструментальне тріо у складі
Мельниченко Елліни, Дідковського Андрія та Хоменко Анни

Викладачі: Кулик Л.О. та Гончарова А.Є.

Лауреат Міжнародного конкурсу циркового мистецтва
Бамбасурен Олена

Викладачі: Соболєв Ю.О. та Носенко Л.В.

 
 

Переможець міських олімпіад з музичної літератури та міського конкурсу виконавців на народних інструментах випускниця
Федотова Ольга

Викладачі: Фоміна Н.В. та Віниченко О.М.

Переможець міських конкурсів  
випускниця школи Косенко Дар'я

Викладач - Грабовська Л.В.


Переможець Всеукраїнських та міжнародних конкурсів
Рейчел Оджей

 Викладач - Михайлов О.В.

 

Переможець Всеукраїнських та міжнародних конкурсів
Іван Михайлов

 Викладач - Михайлов О.В.

Переможець Всеукраїнських та міжнародних конкурсів
Софія Біловіл

 Викладач - Михайлов О.В.

 

Переможець Всеукраїнських та міжнародних конкурсів
Інна Єременко (циркове мистецтво)

 

 Викладачі: Соболєв Ю.О. та Носенко Л.В.

 

 Переможець Всеукраїнських та міських конкурсів випускниця школи Профатило Лілія

Клас викладача Грабовської Л.В.


Переможець Всеукраїнських та міських конкурсів
Ерік Тулінов


Клас викладача Канке Я.В.

 

 

Дипломант Міжнародного та лауреат Всеукраїнського конкурсів 
Мінін Павло

Клас викладача Онищенко Н.І.


Переможець Міжнародних, Всеукраїнських та регіональних конкурсів
Желобова Софія

Клас викладача Сечень Н.А.

 

 Переможець Всеукраїнських конкурсів 
Мірошник Костянтин


Клас викладача Візнюк І.В.

 Володар Гран Прі  ІІІ Міжнародного фестивалю
"Golden Stars Of Winter"
Ігаращі Кента


Клас викладача Михайлова О.В.

 

  

 Багаторазовий переможець Міжнародних, Всеукраїнських фестивалів та конкурсів

Нагорний Володимир


 Викладачі: Михайлов О.В. та Візнюк І.В.

 Багаторазовий переможець Всеукраїнських та міських конкурсів
Тимофій Тицький


Викладач - Юрченко О.О.
Концертмейстер - Карпенко О.А.

 

Переможець Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів випускниця школи
Єлізавета Богданова


Клас викладача Мовчанюк О.А.

 Переможець Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, володар Гран-Прі конкурсу "Веселкове розмаїття" 
Задрановська Анастасія
Клас викладача Бастричкіної Т.М.

 

 

Переможець Міжнародних конкурсів
Шкарупілий Орест

Викладач - Михайлов О.В. 

 Лауреат Всеукраїнських конкурсів, переможець міської олімпіади "Юний ерудит" 
Красовський Андрій

Викладачі: Візнюк І.В. та Іванова І.А.